Kedimin Cinsi Ne?

Coconutbey

Merhaba ben bir yavru kedi sahiplendim. British ve scottish kırması olduğu söylendi ama ne kadar doğru bilemedim? Sizce kedimin cinsi ne ?

14 CEVAP

Mirabonibon

Hayır bu bal gibi tekir kedi rengi siyah-beyaz olduğu için smokin kedi diye geçiyor.

Mirabonibon

Bu arada inanılmaz tatlııııı tüyü kadar ömrü olsun

senaau

Evet siyah beyaz smokin kedi ama kulaklar vs bir değişik gibi. British scotish kırması değilde scotish ve smokin kırması olabilir. Benim kedime de çok benziyor:)

Seymaaacaan

Sanırım uzun tüylü bu minnoş, scottish fold longhair cinsi

M-Koksal

Kedi işte ne önemi var?

Mia_____

Scotish ve smokin kırması yani melez ve çok tatlı

miraytas

Yani bence de cinsinin çok önemi olmamalı ama maşallahı var çok tatlı tüyleri gibi ömrü olsun 😍😍

ElanurAksoy

scottish ve smokin kırması bir beyefendi coconut bey belliki , tüyü kadar ömrü olsun paşanın

Coconutbey

Teşekkür ederimm🙏💖

Coconutbey

Sen de bu soruya cevap yazma o zaman. Benim merak etmiş olmam seni ilgilendirmiyor Allah Allah ya.

Coconutbey

Teşekkür ederim 💖🙏

Coconutbey

Teşekkür ederiz💖🙏

TuylusSare

Bence tekir olabilir.

TuylusSare

Bence tekir olabilir.