Kedim De Kulak Kirliliği

Esraokur35

Daha önce hiç böyle bir problemimiz yoktu en son iç dış parazit yaptırdım 1 ay önce yaptırdıktan sonra 1 aydır böyle bir pislenmr problemi yaşıyoruz daha 3 4 gün önce sildim yine bu hale gelmiş normal mi sizce yoksa bi sorun mu var 😔

5 CEVAP

Superisi814

Merhaba ,
Kedinizin kulağını temizlerken derine gitmemelisiniz.Muhtemelen bilirsiniz bunu ancak belirtmeden edemedim.Belki sonradan okuyup faydalanabilir olur.
Kulağındaki kir kahve telvesi gibi ise, koku da var ise, kulak uyuzu olabilir.
Su kaçması bile kulak uyuzuna sebebiyet verir.
Damla şeklinde ilaç verir hekiminiz, on güne en fazla gecicektir.

Sueda1234

Kahverengi akıntı mı var ve akıntı içerdenmi geliyo telve gibimi kir

Esraokur35

Ya dışa akmıyor öylede kulağının içi kir oluyor işte telve gibi aynen silip temizliyorum ama dahs önce böyle kirlenmiyodu hiç

Sueda1234

Bizimkide böyle oldu kahve telvesi gibi kir akıyodu bugun veterinere götürdük en sonunda evde damlayla filan geçmedi akşam temizliyorum sabah yine aynı oluyodu yarın antibiyotik ilaç hazırlayacak veteriner bence veterinere götürün sizde

Esraokur35

Kulağında koku yok neyse ki aşılarını da yeni oldu dediğim gibi 4 günde 1 temizliyorum şimdi kaliteli bir mamaya geçiyorum bir süre kullancam devam ederse götürcem teşekkür ederim cevaplarınız için