Lütfen Okuyun Çok Acil

Lütfen okuyun,Kedimde uzun zamandır sindirim ve dışkılayamama, kabızlık sorunları var Aydın da merkeze uzak bir ilçede oturuyoruz büyük ilçede sayılı birkaç klinik var oralara gidiyorduk ama geçen ay sorunları hiç çözülmeyip daha da kötüleşince ADÜ veteriner fakülte hastanesine sevk ettiler orada profesör ilgilendi reçete yazdı (reçetenin neredeyse hepsi antidepresandı çok stresli bir çocuk olduğu için) onları kullanırken biraz düzelme olmuştu ama 2 hafta önce tekrar dışkılayamamaya başladı kendi hekimimiz ilaçlar yazdı ama düzelmedi 1 hafta sonra 1 gece içinde tuvaletini yapmaya çalışıpta yapamamaktan dolayı çok ıkındığı için anüsü dışarı çıktı ve fakülteye tekrar sevk edildik fakültede ameliyata girdi (karaciğer enzimleri yükselmişti o yüzden anestezi daha riskliydi ben ağlaya ağlaya kabul etmek zorunda kaldım çünkü başka yol yoktu) anüsü dikildi vs 3 gün sonra kontrole gittik,megakolon teşhisi konuldu, yeniden reçete yazıldı genel durumu toparlamak adına,dışkısını ameliyattan sonra hiç yapamadı,5 gün oldu yapmadı karnı davul gibi oldu gaz ve dışkıdan, bu sürede sürekli mail attım fakülte iç hastalıklarına ama gün içinde mutlaka dönüş yapıyoruz denildiği halde dönüş olmadı 7 gün oldu dışkılayamaması en son çaresizce biraz sitem ederek mail attım dönüş olarak tekrar yeni reçete yazıldı ama sadece dışkılayabilmesi içindi hiçbir tedavi edici özelliği yoktu, yani anı kurtarıyordu dün akşam yazıldı reçete ben bugün alacaktım ilaçları ama biraz dışkılama oldu çok şükür anüsü gene şişti her an çıktı çıkacak gibi, megakolon ameliyatsız çok nadir iyileşiyormuş ama zaten ameliyat olalı bir hafta olmadı fakülte beni dinlemeden benim zaten kullandığım ve fayda görmediğim ilaçları yazmış bana sormuyorlar,ilgilenmedikleri için donanımlı,bilgili,ilgili ve hayvansever özel bir kliniğe götürme kararı aldık Aydın da yok, o yüzden İzmir de arıyoruz,acil İzmir klinik önerisi yarın götüreceğiz,konuyla ilgil tavsiye de verebilirsiniz

7 CEVAP

Superisi814

Üste çıksın ve bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olsun diye beğenip, yorum yazıyorum.
Umarım işini hakkıyla yapan ehil bir hekime çıkar yolunuz.
Kolaylıkla sifalansin , gelmiş geçmiş olsun

Superisi814 çok çok teşekkür ederim , inşallah, kızımı normal bir kedi gibi sağlıklı görmek o kadar çok istiyorum ki, yemeğini kendi yese suyunu kendi içse tuvaletini kendi yapsa hepsi kolaylıkla olacak yakında inanıyorum, güzel dilekleriniz bir an önce gerçekleşir umarım,bu süreç maddi olarak zaten çok zor ama onu bir kenara bırakıyorum çünkü psikolojik olarak bitmiş durumdayım bir an bile başından ayrılamıyorum haftalardır, her şey güzel kızımın bir an önce sağlığına kavuşması için, işinin ehli birileri çıkamadı karşımıza,bir umut buraya da sorayım dedim inşallah bilgisi olan birileri vardır

Istina çok teşekkür ederim benimde İzmir deki bir arkadaşım pegasos hayvan hastanesini önerdi ama kendi gitmemiş aynı şekilde, ben de arkadaşım önerince direkt yarın 2 ye randevu almıştım sonra biraz kendim de araştırayım dedim Şikayet var da vs olumsuz yorumlar görünce başka yer aramaya başladım, illaki olumsuz yorum olur tabiki ancak burada daha fazlaydı ve çoğu aynı sorundan (çalışanların kötü tepki ve muamelelerinden) kaynaklı olduğu için içime sinmedi gidiş geliş 7 saat sürüyor kendi aracımızla bile, kızım zaten yolda çok stres oluyor gitmişken doğru yeri bulalım istiyorum, yorumunuz ve güzel dilekleriniz için çok çok teşekkür ederim, inşallah

MarsMaya

İzmir Gaziemir'de Gazi Veteriner Kliniği'ni önerebilirim 7/24 açıklar. İzmirde 5-6 farklı veteriner deneme şansım oldu sadece ama aralarında açık ara en iyisi burasıydı. Oldukça deneyimliler gitmeden telefonla görüşüp durumu açıklayıp karar verin isterseniz boş yere vaktinizi harcamak da istemem :) umarım bir an önce iyileşir kediniz.

Istina

İzmir Kücükyalıda pegasos Hayvan Hastanesi var. Sadece veteriner mamasi satin aldim, herhangi bir tedavi ve muayne hizmeti almadim oyüzden bir yorum yapamam. Sadece böyle bir yerin var oldugunu ve fikir alabileceginizi yazabilirim. Acil şifalar dilerim en dogru veteriner en dogru tedavinin denk gelmesini yurekten dilerim...

Tarcin2021

Pan Vet veteriner kliniğini tavsiye edebilirim. Bacağı kırık sokak kedisini barınak veterinerinin tavsiyesiyle oraya götürdük. Bir ay önce kadar ameliyat oldu. Şimdilik iyi durumda. Anladığım kadarıyla ilgililer. Ben bir kez gördüm klinik veterineri ve personellerini. Kediyi ailem getirip götürmüştü çünkü. Ama anladığım kadarıyla iyi ilgilenmişler. Bir hafta boyunca veterinerde kalmıştı kedi. Mantarı falan da vardı. Tüysüz ve biraz halsizdi gittiğinde. Geri aldığımızda iyi bir şekilde toparlanmıştı. Artık yürüyebiliyor. Yine de bilgi bulabilirseniz araştırın derim. İnternette ben çok fazla bilgi görememiştim. Umarım bir an önce iyileşir minnak.

Istina

iyi yapmissiniz arastirmakla... iyi haberlerinizi ve deneyimlerinizi bekliyoruz.. iyililklerle insallahh..