Nd Mamanın Hangi Çeşidi Daha Çok Seviliyor ?

ATIBA

ND MAMADAN DEVAM ETMEYE KARAR VERDİM ND SOMON PORTAKALLI KISIRLAŞTIRILMIŞ MAMA KULLANIYORUM BAŞKA ÇEŞİDİNİ DENEYEN VARMI KISIRLAŞTIRILMIŞ OLAN MAMALARDAN

8 CEVAP

amillaaa

Sanırım 10’dan fazla çeşidini denedim o markanın, hepsini de beğendi kedim. Normalde Acana, Orijen, yaş mama vs. yemeyen seçici diyebileceğim bir kedi. En çok kullandığım çeşidi kuzulu yaban mersinli olan, neden bilmiyorum genelde ondan alıyoruz. Yaklaşık iki ay öncesine kadar düşük tahıllı seridekini modelini kullanıyorduk, şimdi yine 5 kiloluk balkabaklı serideki modelinden aldık. Arada düşük tahıllı balıklı mamasını denedik, onu da seviyordu ama dışarıda baktığımız kedilerden biri sevmemişti. İki ay önce tahılsız modellere geçmeye karar verdiğimde ilgimi en çok çeken balkabaklı seri oldu, ondan devam ediyoruz. Bıldırcınlı narlı mamasını aldık önce, sonra öredeki kavunlu, şu an kuzulu yaban mersinlideyiz o bitince elimdeki açılmamış geyikli elmalı paketini açacağım. Bir de quinoa serisinden 300 gramlık urinary mama aldım onu da henüz deneyemedim :D Daha önce bir arkadaşımın sindirim sorunu çeken kedisine hediye olarak quinoa serisinin digestion modelini almıştım ve kedi beğenmemişti, o yüzden o seriye biraz ön yargım var benim kedim de beğenmezse diye 300 gramlık aldım denemek için. Tavuklu narlı modeli toplam iki üç kere almışımdır maksimum, pek ilgimi çekmiyor nedense. Bir keresinde sokak kedileri için on kiloluk paketinden almıştım ve çok sevmişlerdi. Uzun lafın kısası kinoalı seri hariç hangi mamayı aldıysam genel olarak beğenildi. Denediğim mamalardan bıldırcınlı narlı balkabaklı mama, kuzulu yaban mersinli balkabaklı mama ve kuzulu yaban mersinli tahılsız mamanın kısır kedi versiyonları var, hepsi de güzel bence ve kediler tarafından beğeniliyor. Ben balkabaklı seriden devam etmeyi düşününüyorum çünkü en güzel çeşitliliğin ve en iyi içeriğin onda olduğunu düşünüyorum fakat maalesef düşük tahıllı seriden daha fazla fiyatı :/

amillaaa

Sanırım 10’dan fazla çeşidini denedim o markanın, hepsini de beğendi kedim. Normalde Acana, Orijen, yaş mama vs. yemeyen seçici diyebileceğim bir kedi. En çok kullandığım çeşidi kuzulu yaban mersinli olan, neden bilmiyorum genelde ondan alıyoruz. Yaklaşık iki ay öncesine kadar düşük tahıllı seridekini modelini kullanıyorduk, şimdi yine 5 kiloluk balkabaklı serideki modelinden aldık. Arada düşük tahıllı balıklı mamasını denedik, onu da seviyordu ama dışarıda baktığımız kedilerden biri sevmemişti. İki ay önce tahılsız modellere geçmeye karar verdiğimde ilgimi en çok çeken balkabaklı seri oldu, ondan devam ediyoruz. Bıldırcınlı narlı mamasını aldık önce, sonra öredeki kavunlu, şu an kuzulu yaban mersinlideyiz o bitince elimdeki açılmamış geyikli elmalı paketini açacağım. Bir de quinoa serisinden 300 gramlık urinary mama aldım onu da henüz deneyemedim :D Daha önce bir arkadaşımın sindirim sorunu çeken kedisine hediye olarak quinoa serisinin digestion modelini almıştım ve kedi beğenmemişti, o yüzden o seriye biraz ön yargım var benim kedim de beğenmezse diye 300 gramlık aldım denemek için. Tavuklu narlı modeli toplam iki üç kere almışımdır maksimum, pek ilgimi çekmiyor nedense. Bir keresinde sokak kedileri için on kiloluk paketinden almıştım ve çok sevmişlerdi. Uzun lafın kısası kinoalı seri hariç hangi mamayı aldıysam genel olarak beğenildi. Denediğim mamalardan bıldırcınlı narlı balkabaklı mama, kuzulu yaban mersinli balkabaklı mama ve kuzulu yaban mersinli tahılsız mamanın kısır kedi versiyonları var, hepsi de güzel bence ve kediler tarafından beğeniliyor. Ben balkabaklı seriden devam etmeyi düşününüyorum çünkü en güzel çeşitliliğin ve en iyi içeriğin onda olduğunu düşünüyorum fakat maalesef düşük tahıllı seriden daha fazla fiyatı :/

amillaaa

Sanırım 10’dan fazla çeşidini denedim o markanın, hepsini de beğendi kedim. Normalde Acana, Orijen, yaş mama vs. yemeyen seçici diyebileceğim bir kedi. En çok kullandığım çeşidi kuzulu yaban mersinli olan, neden bilmiyorum genelde ondan alıyoruz. Yaklaşık iki ay öncesine kadar düşük tahıllı seridekini modelini kullanıyorduk, şimdi yine 5 kiloluk balkabaklı serideki modelinden aldık. Arada düşük tahıllı balıklı mamasını denedik, onu da seviyordu ama dışarıda baktığımız kedilerden biri sevmemişti. İki ay önce tahılsız modellere geçmeye karar verdiğimde ilgimi en çok çeken balkabaklı seri oldu, ondan devam ediyoruz. Bıldırcınlı narlı mamasını aldık önce, sonra öredeki kavunlu, şu an kuzulu yaban mersinlideyiz o bitince elimdeki açılmamış geyikli elmalı paketini açacağım. Bir de quinoa serisinden 300 gramlık urinary mama aldım onu da henüz deneyemedim :D Daha önce bir arkadaşımın sindirim sorunu çeken kedisine hediye olarak quinoa serisinin digestion modelini almıştım ve kedi beğenmemişti, o yüzden o seriye biraz ön yargım var benim kedim de beğenmezse diye 300 gramlık aldım denemek için. Tavuklu narlı modeli toplam iki üç kere almışımdır maksimum, pek ilgimi çekmiyor nedense. Bir keresinde sokak kedileri için on kiloluk paketinden almıştım ve çok sevmişlerdi. Uzun lafın kısası kinoalı seri hariç hangi mamayı aldıysam genel olarak beğenildi. Denediğim mamalardan bıldırcınlı narlı balkabaklı mama, kuzulu yaban mersinli balkabaklı mama ve kuzulu yaban mersinli tahılsız mamanın kısır kedi versiyonları var, hepsi de güzel bence ve kediler tarafından beğeniliyor. Ben balkabaklı seriden devam etmeyi düşününüyorum çünkü en güzel çeşitliliğin ve en iyi içeriğin onda olduğunu düşünüyorum fakat maalesef düşük tahıllı seriden daha fazla fiyatı :/

amillaaa

Sanırım 10’dan fazla çeşidini denedim o markanın, hepsini de beğendi kedim. Normalde Acana, Orijen, yaş mama vs. yemeyen seçici diyebileceğim bir kedi. En çok kullandığım çeşidi kuzulu yaban mersinli olan, neden bilmiyorum genelde ondan alıyoruz. Yaklaşık iki ay öncesine kadar düşük tahıllı seridekini modelini kullanıyorduk, şimdi yine 5 kiloluk balkabaklı serideki modelinden aldık. Arada düşük tahıllı balıklı mamasını denedik, onu da seviyordu ama dışarıda baktığımız kedilerden biri sevmemişti. İki ay önce tahılsız modellere geçmeye karar verdiğimde ilgimi en çok çeken balkabaklı seri oldu, ondan devam ediyoruz. Bıldırcınlı narlı mamasını aldık önce, sonra öredeki kavunlu, şu an kuzulu yaban mersinlideyiz o bitince elimdeki açılmamış geyikli elmalı paketini açacağım. Bir de quinoa serisinden 300 gramlık urinary mama aldım onu da henüz deneyemedim :D Daha önce bir arkadaşımın sindirim sorunu çeken kedisine hediye olarak quinoa serisinin digestion modelini almıştım ve kedi beğenmemişti, o yüzden o seriye biraz ön yargım var benim kedim de beğenmezse diye 300 gramlık aldım denemek için. Tavuklu narlı modeli toplam iki üç kere almışımdır maksimum, pek ilgimi çekmiyor nedense. Bir keresinde sokak kedileri için on kiloluk paketinden almıştım ve çok sevmişlerdi. Uzun lafın kısası kinoalı seri hariç hangi mamayı aldıysam genel olarak beğenildi. Denediğim mamalardan bıldırcınlı narlı balkabaklı mama, kuzulu yaban mersinli balkabaklı mama ve kuzulu yaban mersinli tahılsız mamanın kısır kedi versiyonları var, hepsi de güzel bence ve kediler tarafından beğeniliyor. Ben balkabaklı seriden devam etmeyi düşününüyorum çünkü en güzel çeşitliliğin ve en iyi içeriğin onda olduğunu düşünüyorum fakat maalesef düşük tahıllı seriden daha fazla fiyatı :/

amillaaa

Sanırım 10’dan fazla çeşidini denedim o markanın, hepsini de beğendi kedim. Normalde Acana, Orijen, yaş mama vs. yemeyen seçici diyebileceğim bir kedi. En çok kullandığım çeşidi kuzulu yaban mersinli olan, neden bilmiyorum genelde ondan alıyoruz. Yaklaşık iki ay öncesine kadar düşük tahıllı seridekini modelini kullanıyorduk, şimdi yine 5 kiloluk balkabaklı serideki modelinden aldık. Arada düşük tahıllı balıklı mamasını denedik, onu da seviyordu ama dışarıda baktığımız kedilerden biri sevmemişti. İki ay önce tahılsız modellere geçmeye karar verdiğimde ilgimi en çok çeken balkabaklı seri oldu, ondan devam ediyoruz. Bıldırcınlı narlı mamasını aldık önce, sonra öredeki kavunlu, şu an kuzulu yaban mersinlideyiz o bitince elimdeki açılmamış geyikli elmalı paketini açacağım. Bir de quinoa serisinden 300 gramlık urinary mama aldım onu da henüz deneyemedim :D Daha önce bir arkadaşımın sindirim sorunu çeken kedisine hediye olarak quinoa serisinin digestion modelini almıştım ve kedi beğenmemişti, o yüzden o seriye biraz ön yargım var benim kedim de beğenmezse diye 300 gramlık aldım denemek için. Tavuklu narlı modeli toplam iki üç kere almışımdır maksimum, pek ilgimi çekmiyor nedense. Bir keresinde sokak kedileri için on kiloluk paketinden almıştım ve çok sevmişlerdi. Uzun lafın kısası kinoalı seri hariç hangi mamayı aldıysam genel olarak beğenildi. Denediğim mamalardan bıldırcınlı narlı balkabaklı mama, kuzulu yaban mersinli balkabaklı mama ve kuzulu yaban mersinli tahılsız mamanın kısır kedi versiyonları var, hepsi de güzel bence ve kediler tarafından beğeniliyor. Ben balkabaklı seriden devam etmeyi düşününüyorum çünkü en güzel çeşitliliğin ve en iyi içeriğin onda olduğunu düşünüyorum fakat maalesef düşük tahıllı seriden daha fazla fiyatı :/

amillaaa

Yorumum beş kez gitmiş, üzücü :’) Silme imkanım var mı?

TuylusSare

Ben ND kısırlaştırılmış mama kullanıyorum kedim seviyor

ATIBA

Bende nd kısırlaştırılmış somonlu alıyordum şimdi 10’kg alıcamda hangisini alsam diye kararsız kaldım