Disi Kedim Ciftlesir Mi?

6 aylik disi kedimi 2 haftaligina arkadasima birakmak zorundayim onun da 5 aylik erkek kedisi var. Ciftlesmelerini istemiyorum ben kedimi zamani gelince kisirlastirmak istiyorum ciftlesme ihtimali var midir

5 CEVAP

Seymaaacaan

Var tabiki hamile kalma ihtimalide var kesinlikle izin vermeyin kedinizin canına mâl olabilir gebelik

Seymaaacaan

İkiside çok küçük olduğundan muhtemelen gebelik gerçekleşmez, ama çiftleşme pozisyonu alma ihtimalleri var. Bu durumda dişide yabancı gebelik gibi durumlar olabiliyor. Arkadaşınız kontrollü şekilde bir arada tutsun geceleri her ihtimale karşı odalarını ayırabilirsiniz

aycylmz

Hamilelik ve doğum zor bir süreç, bir de 6 aylıkmış kediniz daha kendisi yavru. Başka yer bulmaya çalışın bence.

Superisi814

Merhaba,
Kediniz henüz yavru ve buna rağmen çiftleşir de hamile kalırsa , doğumu çok riskli olur.Yavrular ya da kendisi ölebilir.Yavrulara bakamayabilir, fizyolojik ve psikolojik sorun yasiyabilir.
Başka birini bulmayı deneyin.

Tesekkur ederim hic risk acisindan düsünmemistim ben kizginliga girmedikleri icin hamile kalma ihtimak düsuk olsa bile kizginlik dönemine erken girmesine sebep olur korkusu tasiyordum.en kisa surede birakmak icin baska birini bulucam 🙏