Kedim Köpek Maması Yiyor. Ne Yapmalıyım?

Brsacer

Tekir cinsi kedim köpeğimizin kuru mamasını yiyor. Herhangi bir zararı olur mu engellemek için ne yapmalıyım?

2 CEVAP

ursaminor

Zararı olabilir. Çünkü köpeklerin ihtiyaç duydukları besinlerle kedilerinki farklı olduğundan mamaların içerikleri de farklılık gösteriyor. Mesela meyve oranları daha yüksek olabiliyor köpek mamalarında. Kedilerin ihtiyacı olmayan besinler var içinde.
Aslında genelde hep tam tersi olur bunun köpekler kedilerin mamalarına sarkarlar :D
Sizde değişik olmuş.

Kediniz kaç aylık?

Brsacer

Birisi 1 yaşına girdi. Daha sonra 7 aylık var küçükler yemiyor o kadar