Bağışıklık Güçlendirme

stellabennett

arkadaşlar kedimin bir sorunu yok fakat yine de bağışıklığını yüksek tutmak istiyorum herhangi bir hastalık karşısında en azından dirençli durabilsin diye ne yapmalıyım sizce ürün olarak ne kullanmalıyım

3 CEVAP

amillaaa

Petimmunex deneyebilirsiniz, ben onu kullanıyorum. Kısırlaştırmadan önce bağışıklığı düşük çıktığı için bir süre onu kullandım, kan değerleri kısa sürede iyice toparlandı. Şimdi kısırlaştırıldı fakat bağışıklığının yüksek kalması için kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum ^_^

stellabennett

@amillaaa veteriner önerisi ile mi aldınız yoksa kendiniz mi araştırdınız

amillaaa

Veterinerim önermişti, tedavi ettirdiğimiz çoğu sokak kedisi için de öneriyor. Bir sokak kedisi için almıştım zaten, sonra kendi kedimin bağışıklığı düşük çıkınca ona vermeye başladım.