Cinsi Nedir ?

hakaandemir

british shorthair mi scottish straight mi yoksa başka bişey mi

7 CEVAP

eymensen

iyisi kötüsü olmaz ki kediniz brittish de olsa scottish de olsa uysal ve uyumlu bir cins gayet güzel renkleri var ayrıca :)

eymensen

onu seceresini bilmeden tanımak cok zor akraba kediler birbirlerine benzerlikleri çok fazla

Gonderwal

Yoksa blue renkleri mi daha iyi derken ne demek istediginizi anlayamadım :( ancak kediniz çok sevimli çok tatlı güzel maşallah, umarım hep çok saglıklı ve mutlu olur ^.^

hakaandemir

en yakın tahmininiz nedir

Gonderwal

Merhaba hakaandemir :)
Scottish straight blue point oldugunu düşünüyorum..
Sevgiler

hakaandemir

teşekkür ederim :) peki rengi falan güzel mi yoksa blue renkleri mi daha iyi

hakaandemir

teşekkür ederim :)