Kuşlar İle Kedi Bir Arada Olur Mu?

Coconutbey

Yaklaşık 5 aydır muhabbet kuşu sahibiyim ve 2 tane de yavruları oldu 12 günlük. Kedi sahiplenmeyi de çok istiyorduk yavru diye 2,5 aylık bir kedi sahiplendim. Ama tabi eve gelince iş değişti. Sürekli kafese kitleniyor kuşların hareketliliğini görünce atlamaya çalışıyor. Mecburen kuşlardan ya da kediden vazgeçmem lazım sanırım. Evim de küçük, sürekli 1 odada kapalı tutuyorum kuşları mecburen. Şuan kuşlarıma çok bağlıyım, kedim de çok tatlı ona da alıştım napıcam bilemiyorum :( 😢

2 CEVAP

kedimuzay

Bende de hem kedi hem kuş var kuşu ayrı bir oda da salıyorum çünkü kedim avlamak istiyor ama kusunuz kafesteyken kedinizle birlikte bırakabilirsiniz ama yanlarında sizde durun alısana kadar

Aylinlily

Eğer kedinizle kuş yavruluktan tanışıyorsa

Bişey Olmaz ama öğle değilse kuşunuzu çıkarıp bir kediyi bir kuşu sevin ama siz yanında olun