Acill Kedim Yesil Kaka Yapmıs

Canska

Arkadaslar ben evde yoktum kedim tek kaldı baktım evde sabah böyle bisey var rengi de yesil ??? Veterinere sordum cevap vermedi henuz bilen var mı nedennn

4 CEVAP

NorthNight

Kaka değil kusmuğa benziyor. Muhtemelen tüy o parça peçeteyle alıp kontrol edin tüyse dağılır zaten farkedilir.

ElanurAksoy

evet cevap yazan arkadaşa katılıyorum bu kaka değil kusmuk kedinize malt kullanıyormusunuz

Canska

Evet arkadaslar kusmus suan alerjisi oldugu için tüylerini koparıp yalamıştı ondan oldu heralde veya alerji için aşı vurulduk onun mu etkisi oldu daha önce böyle bisey olmamıstı malt kullanmıyorum önereceğiniz bir Marka var mı veya suan evde onu rahatlatacak bisey yapabilir miyim

Canska

Evet arkadaslar kusmus suan alerjisi oldugu için tüylerini koparıp yalamıştı ondan oldu heralde veya alerji için aşı vurulduk onun mu etkisi oldu daha önce böyle bisey olmamıstı malt kullanmıyorum önereceğiniz bir Marka var mı veya suan evde onu rahatlatacak bisey yapabilir miyim