Reflex Kedi Maması

Aylinlily

Reflex kedi maması nasıl kendiniz seviyormu

8 CEVAP

Tughal

Benim kedim de severdi ben başka mamaya geçtim kilo alması için ,kilo aldıran bir mama değil .
İçeriği de pek iyi sayılmaz.

Cennet29

Sokak kedilerine alıyordum severek yiyodu hepsi

Mia_____

Ben uzun bir süre reflex kullandım tüy dökülmesi de azdı kedim de seviyordu ama kullanacaksanız belli bir süreden sonra değiştirin derim

miraytas

Kullanacaksınız ekstra vitamin ve taze et de verin

Heratiko

Bildiğiniz kilo aldıran mama markalarını yazabilir misiniz? Kızım yeni kısırlaştı mama arayışındayım fakat bir yaşında 3250 kg biraz kilo aldırmak istiyorum şu an royal canin savour exigent kullanıyoruz tek yediği mama bu oldu bu zamana kadar

Heratiko

Sorunuza cevap olarak da annemin kedisi yıllardır reflex yiyor dışkısı çok fazla kokuyor, dışkıda yumuşaklık yapıyor ve aynı zamanda ağız kokusu yapıyor o biraz garfieldın siyah hali olduğu için çok yiyor. Fakat içeriğinin kötü olduğunu düşünüyorum

ElanurAksoy

reflex hatta lider firmasının ürettiği çoğu mamadaki birşeye açıklık getirmek isterim , birçok kedinin hatta mama ayırt eden kedilerin bile genelde çoğunun yediği bir mamadır reflex sebebi şudur lider mamalarında fazlaca katkı maddesi içeriyor ve bu katkı maddeleri hayvanların koku duyularını cezbediyor , ve aynı zamanda bağımlılık yapan bir mamadır reflex , çook uzun yıllar reflex mama tüketen bir kedi başka mama yemeyecektir büyük olasılıkla, ve içeriğinde çok fazla gerçek et yok , bunun için ben önermiyorum.

dilanbulent

Reflex alacağınıza Bonacibo alın içerik olarak Bonacibo çok daha iyi Reflex'e kıyasla.