Purina Cat Chow İyi Midir

ahsennn0

yavru kedime yemesi için purina Cat chow denesem içeriği falan iyi midir purinanin mamalarini çok seviyor ama proplan falan bize pahalı gekiyor

4 CEVAP

dilanbulent

Bonacibo alın. Bence piyasada evdeki kediye alınabilecek en uygun fiyatlı kedi maması. Daha da aşağısına düşmemek lazım.

amillaaa

Bence oldukça kötü bir mama, şahsen sokak kedilerine bile vermeyi tercih etmem. Beğenme durumunu bilemem fakat benzer fiyat aralığında çok daha güzel mamalar var, onları deneyip beğenip beğenmeyeceğine bakabilirsiniz.

ahsennn0

o fiyatlarda güzel mama önerir misiniz

miraytas

Mystic bir tık daha iyi diye biliyorum. Bu mamalarda mutlaka dışarıdan vitamin ve taze et desteği yapılmalı