Nd Mi Gimcat Yaş Mama Mı

e234567

hangisinin içeriği daha iyi

11 CEVAP

Ryhn12

Gimcat jelli olanlardan uzak durun.Kedimin dişleri sarardı yedikten sonra.N&d yaş mama tabi daha iyi ama içinde çok vitamin var.O gün kuru mamasını az verin.Bir de çok sık kullanmayın içinde vitamin olan yaş mama ve kuru mamaları.Bazen gimcat bazen n&d verebilirsiniz rotasyonlu vermeniz daha iyi olacaktır.

simbakedi

kesinlikle nd derim. bu yaz zamanları içine su katıp veriyorum. en güzel sulanan yaş mamalardan benim için

amillaaa

Şahsen kuru mama olarak N&D kullanmama rağmen o markanın konservelerindense Gimcat konservelerini tercih ediyorum. İçerik olarak az çok benzer olsalar da görüntüleri ve dokuları çok farklı, Gimcat konserveleri ben alıp da tavuk haşlamışım suyuyla birlikte konservelemişim gibi duruyor ama N&D çok yapay duruyor. Bu yüzden N&D konserveleri toplam 2-3 kez almışımdır maksimum, Gimcat'ı tercih ediyorum.

amillaaa

Bahsettiğim Gimcat konserveleri Gimcat Shinycat Fillet diye geçiyor, içerikleri de çok iyi bence.

TuylusSare

Kuru mama olarak bence ND fakat kedim yaş kama sevmediği için yaş mamaya bir cevap veremiyorum.

TuylusSare

Kuru mama olarak bence ND fakat kedim yaş kama sevmediği için yaş mamaya bir cevap veremiyorum.

TuylusSare

Kuru mama olarak bence ND fakat kedim yaş kama sevmediği için yaş mamaya bir cevap veremiyorum.

amillaaa

Benim kedim de yaş mama sevmiyor, anca Miamor çorba yiyor :')

amillaaa

Bu arada benim favori konserve mama markam Reflex. Kutularının üzerinde Reflex Plus Essential yazıyor, 70 gramlık konserveler. Bence içeriği de görüntüsü de çok güzel ve kediler de bayılıyor.

Naturea, N&D, Nutri Feline, Felicia, Bozita'nın yaş mamalarını düşünebilirsiniz.

Animonda markası da çok öneriliyor