Yavru Kediye Uygun Mama

ahsennn0

3 aylık yavru kediye içerik yönünden iyi uygun mama önerir misiniz? arkadaşım dr.sacci diye bir mama dedi kötü mü

9 CEVAP

TuylusSare

ND yavru kedi narlı tavuklu mama kullanabilirsiniz.

amillaaa

Dr. Sacchi içeriği fena değil fakat çoğu kedinin beğenmediği bir mama olduğunu duymuştum. İstediğiniz mamanın kilosu maksimum kaç lira olmalı? Ona göre tavsiyede bulunalım.

ahsennn0

kilosu önemli değil ama 1 kilosu 100 130 falan ancak çünkü dışarda da beslediğim kediler var

amillaaa

O fiyata en iyi Brit Care önerebilirim, 7 kilo alırsanız kilosu 100 lira civarına geliyor. O biraz pahalı gelirse bir alt modeli olarak Brit Premium da düşünebilirsiniz, 8 kilo alınca kilosu 75 liraya denk geliyor. Birazdan birkaç öneri daha sunarım.

ahsennn0

tamamdır bekliyorum

ahsennn0

kedim çok küçük taneli sevmiyor bir de o

amillaaa

Çoğu yavru kedi maması küçük taneli oluyor :/ Bir sürü yavru kedi mamasına baktım şimdi ama Brit Care'dan daha iyisini bulamadım. Brit Care %65 civarı hayvansal ürün içeriyor ve analitik bileşenleri de ortalama bir mamadan çok daha iyi. Kalite olarak ona en yakın mama olan N&D'nin fiyatı çok daha yüksek. İmkanınız varsa Brit Care Kitten denemeniz en iyisi olacaktır diye düşünüyorum ^_^ Brit Premium'a alternatif olarak ise Mystic ve My Food gibi markalara bakabilirsiniz.

Mia2021

Bebeklik dönemi ve yavru döneminde Advance kitten ile Royal canin kitten kullandık biz çokta memnun kaldık😊 Royal canin kitten 2 kg 240 TL ye geliyor ama begenmeyenlerde var Royal canını ama biz çok memnun kaldık

ahsennn0

Dogrudur ama o kadar pahalıya alacak imkanım yok suan 5 köpeğim 1 kedim var ve dışarıda bakıllarım da vat