Tüy Kusan Kedi İşin

Canska

Arkadaslar görünsün diye tekrar açıyorum soru.Kedim tüy kusmus bayağı ben yanında değildim canı yanmıs mıdır 🥺 elimde suan malt yok en yakın zamanda alacagım onu rahatlatmak için ne yapabilirim

2 CEVAP

panopticon

Tekrar tekrar kusmuyorsa sorun olduğunu düşünmüyorum en kısa zamanda malt alıp verirsiniz.
Dışkısını yapmış mı kontrol edin tıkanıklık olup olmadığını anlamak için. En iyisi veterinere danışmaktır tabi arayıp sorarsanız yardımcı olacaklardır.

Düzenli olarak kedi maltı verebilirsin, gimcat, biofeline nin maltlarını önerebilirim. Bir de düzenli tüylerini taramanda da fayda olur.