Kedimin Kulağı Kanıyor

Benim kendini yaralamayı çok seven kedim yine iş başında. Önemli birşey varmı? Dr animal ile sildim ama bu sefer kaşıdı daha çok kanattı ve tüyleri tırnaklarında kaldı son hali aşaağıda🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😰😰

8 CEVAP

BayTarcin

Mutlaka veterinere götürün korkutmak istemem ama durduk yere niye kendini bu hale getirsin hayvan. Kaşınma sebebi mantar olabilir göstermelisiniz çok kötü görünüyor.

aslihan_e

Bu normal bir yaralama değil, alerji vb. mutlaka bir sorun vardır. Veterinersiz çözülmez böyle bir sorun.

Pazartesi götürebilirim anca ama şuan çok endişelendim🥺🥺

Başka görüşü olan var mı

Superisi814

Bu durumda kullandığınız ürün de yetersiz ve veteriner hekime ulaşmanız gerekiyor.

Ozzey

Merhaba yarin acik olan veterinerler vardir imkaniniz varsa goturun.. Alerji ya da mantar olabilir. Baticon varsa onla da silin ara ara. Biraz rahatlatir.Bayagi yara olmus kulagi. Gecmis olsun.

Ozzey

Yakin zamanda ne yedi ne icti mama degisimi oldu mu bilgi verin. Bazi kedilerin bazi dis parazitlere bile alerjisi oluyor. Alerji de olabilir.

Çok ilginç hiçbir değişiklik olmadı . Yara gibi değil kan oturmuş gibi , sildiğimde kan gelmiyor yada ellediğimde herhang bir iz bılamıyorum