Köpek Kuyruğunu Saklıyordu

kimyonesra

bugün kedileri beslerken kenarda onları izleyen bir yavru köpek gördüm. kedilerin yanına gidip mama yiyemedi korkusundan, başka bir yere mama döktüm o kadar acıkmış ki kısa sürede daha fazla mama döktüm. köpek kuyruğunu saklayarak yürüyordu, içim parçalandı. gel seni seveyim dedim yanına yanaştım asla gelmedi kaçtı :( gözlerime öyle korkarak bakıyordu ki asla unutamıyorum, hayatımda ilk defa böyle kuyruk saklayan köpek görüyorum. o kadar kötü hissediyorum ki, o küçücük bedeninde bu cana kim bilir ne yaptılar ya. hayvanlara acı çektiren kim varsa acılar içinde can verir umarım

1 CEVAP

mrssekola

İçim parçalandı.. Beni şu dövdü bile diyemez ki.. Yaşattıklarını yaşasınlar..