Kedim Kucağa Alınca Miyavlıyor

selimcanklnc

Kedimi kucağıma alıp sevdiğimde bir süre rahatsız olmuş edasıyla miyavlıyor ondan sonra tıslamaya başlıyor sebebi nedir sizinkilerde öylemi ?

14 CEVAP

EmineDemir

ya benim kedimde bu hfta miyavlayıp kucakta durmaz oldu:-( bebekliğinden beri ben bakıyorum üzülüyor insan sevgi görmeyince...

selimcanklnc

Daha önceden böyle yapmıyordu tıslama huyu bile yoktu :/ bir rahatsızlığı olabilir mi acaba

selimcanklnc

Yatarken kucağımızdan inmez acaba dedirtti

selimcanklnc

Telefondan fotoğraf koyabilsem keşke otururken yatarken mır mır oluyor kucakta ama ayağa kalkınca hopluyor zıplıyor kaçıyor :/

Breda

Bizimki de kendisi istemediği zaman miyavlıyor.. ısrar etmemek lazım.. kendisi isteyince zaten çok daha güzel oluyor kucaklaşmak..

EmineDemir

Benimki de tam tersi kucaktayken durmuyor ayakta dolanında susuyor. Aynı bebekler gibi huyları farklı . Benimki yukarıdan gezmeyi sevenlereden. :-)

Klimt

Hoşlanmıyor olabilir. Benimki de istemeyince elimi ısırıyor. Sizinki yine iyiymiş. :)

ilkmssmz

Büyüdükçe huyları değişiyor aynı insanlar gibi. Bırakın o istediğinde kendi gelsin, bir rahatsızlığı olacağını sanmıyorum.

Mariana

Benim kedimde ilk geldiği zamanlar kucaktan inmezdi büyüdükçe kendisine ellettirmez oldu :) istediği zaman kendi yanımıza geliyor

YasaYasa

Kediler küçükken sevgi pitircigi olup büyüdükçe degisebiliyor

EmineDemir

Bir de tirmalamayip ısırmaya bayilanlardan. Böyle bir şey var mı ya :-)) dişi en büyük düşmanım :-)

selimcanklnc

Bir süredir kucağa alıyorum ve hırlıyor gibi ses çıkarıyor saldırcak ama ayıp olmasın o kadar mazimiz var diyor mırrlama değil bakışıda ters hırrr atak pozisyonunu alıyor yani

Lcogu kediler kucaktan hoşlanmaz tepkisi gerçekten normal:) almayin sizde sıkmayın çocuğun canını aaa :)))))))

Şaka yapıyorum ciddiye almayın lütfen :)))))))))( :D