Kedimin Poposunda Kan Var

Minervaa

Merhabalar, bugün kedimi kucağıma aldığımda kuyruğunun altında bir sertlik hissettim. Baktığımda poposunda böyle kırmızı kanlı bir görüntü gördüm. Çok endişelendim ve ne yapmam gerektiğini bilemiyorum. Böyle bir durumla karşılaşan birileri var mı acaba? Lütfen yardımcı olun.

5 CEVAP

amillaaa

Ben bir anormallik göremedim, normal gözüktü bana. Biraz kirlenmiş sadece, yalandığında tamamen geçer gibi.

Ozzey

Merhaba ic parazit yaptirin. Kabizlik da yara yapar zorlamadan dolayi. Mama degisiminden de oluyor. Kabizsa cok az zeytin yagi verin gecmis olsun

amillaaa

Geçmiş olsun, bir şey olacağını düşünmüyorum. Umarım en kısa sürede her şey iyi olur ^_^

Minervaa

Çok belli olmamış fotoğrafta ama kan ve yara görünüyor. Dışkısında ya da genel durumunda farklı olan bir şey yok ama iki gün önce verdiğim yaş mamasının çöpünü çıkarıp kalanları yalamış. İki günde çok bakteri birikmiştir, onu yaladığı için bağırsaklarında parazit oluşmuştur diye korkuyorum.

Minervaa

Yurtdışında yaşıyorum, sigorta meselelerini falan ayarlarken aşılarını geciktirdim. Umarım hemen iyileşir, o kadar üzgünüm ki 😔