Veteriner Muayene Ücretleri Bilgi

Esraokur35

Merhaba kedimin kulağında bi kirlenme problemi oldu aynı zamanda kaşıyor da yarın veterinere muayene için götürcem fakat öğrenciyim ve sizce yanımda ne kadar para bılundurmalıyım daha önce aşı için götürdüm hiç muayene için götürmemiştim bilgisi olan var mı yer İzmir bu arada yakın zamanda götüren var mı aşağı yukarı ne kadardır

4 CEVAP

miraytas

Kaç tane veteriner gezdim yıllardır ama bir kere bile muayene ücreti almadılar benden. Izmirde durumlar nasıldır bilmiyorum ama bursa ve ankarada genelde muayene ücreti almıyorlar. Yazan ücret 250 tl filan oluyor diye biliyorum.

Mirabonibon

Biz de aynı şekilde kendi veterinerimize gittiğimizde muayeneye hiç para ödemedik hatta kulak temizleme, tırnak kesme gibi bakımlara da para ödemedik para alacaklarını sanmıyorum muayene için

Ozzey

Duzenli olarak gittiniz veterinerse muayene ucreti almaz. Ama islem yaparsa alir uygulama yapmadan fiyatini soylemelerini rica edin.

Esraokur35

Teşekkür ederim umarım almazlar izmirde çok kazıkcılar ya çekiniyorum bende 😔