Köpeğim Her Severken Havlıyor

Köpeğim her kucağıma alırken veya okşarken havlıyor neden bilmiyorum veterinere gitmekten de korkuyor götüremiyorum bir türlü zorlamakta istemiyorum ondan soruyorum

1 CEVAP

Zeynepker

veterinere gitmek istememesi normal olarak görülebilir ama siz okşarken havlamasına bir yorum yapamam kucağa almak ile ilgili düşüncem ise köpeğiniz yavru veya küçük ırk vb. de olsa kucağa almak yanlış bir davranıştır köpeğinize hatta kedilere bile zarar verir.