Ağzı Yara Olmuş?

TarcinBey

Kedimin alt dudağının ortasında yara olmuş. Bizdeki sivilceler gibi olmuş.(sekil benzetmesi olarak diyorum) foto atamiyorum rahat durmadigi için. Sizce neden olmus olabilir veya ne yapabilirim geçmesi için. Ağzını çok opuyorum mikrop falan geçmiş olabilir mi :/

5 CEVAP

TarcinBey

Mamasi proplan yetişkin somonlu ve pirinçli. Bu mamayi kuru pek yiyemediginden dolayı hafif ıslatarak veriyorum. Bunun etkisi olabilir mi

Kediniz icin 7 aylik yazmissiniz kitten kullanmaniz gerekiyor.

Gormeden bursey demek zor veterinere muayene ettirseniz iyi olur aslinda.

TarcinBey

Çok sağlıklı olduğu ve yetişkinde kullanabileceğini söylemişti veteriner. Çünkü yavru balıklı bulmak zor

Yetiskin mamalarindaki protein oranlari dusuk gelisme caginda ve kitten kullanmasi gerek daha yavru olan bir kediye kitten onerilmesi gercekten hayret verici bir sey.