Erkek Kedi Kısırlaştırma Sonrası Yakalık

Mia1roz3

Acil yardım lazım.. erkek kedimi kısırlaştırdım. Dikişsiz operasyon geçirdi yakalık taktı veterineri 7 gün kalsın dedi ama kedim hiç durmuyordu yakalıkla yarasını yalıyordu gidip yakalığını değiştirdik daha uzununu taktık onda da yürüyemiyor bile. Tuvaletini bile yapamıyordu çok büyük geliyordu. Çıkarttım yakalığını yanında duruyorum yalamaması için engelliyorum ama gece falan illa ki yalıyordur. Haftaiçi çalışıyorum ne yapmam lazım yalaması bişey olur mu lütfen hızlıca bilen birileri yorum yapabilir mi:;( onu bırakmamak için dışarı da çıkmıyorum aklım hep onda. Yanından ayrılmıyorum yalamaya çalışırken hemen engel oluyorum

3 CEVAP

nefeskedi

Bizim veterinerimiz taktırmadı arada yalıyordu, sorun değil dedi. Herhangi bariz bir şey gözükmediği için dokunmadım. Kabuklanma oldu o kabuklanma hafif kanadı ama geçti 3-4 güne. Sanırım sizin birkaç gün bile olmuş sanıım, gerek yoktur artık.

Mia1roz3

Ayrıca yakalığını çıkarttığımdan beri kendine geldi hareket ediyor yakalığı varken çok kötüydü resmen çıkarttıktan sonra morali falan çok iyi

Mia1roz3

Biz de perşembe kısırlaştırdık dün çıkarttım yakalığını gündüz tutuyorum yalamaması için. Gece illa ki yalıyordur ama çoğu kişi yakalıksız geçirmiş. Çok psikolojisi bozuluyor yakalıkla ben de takmayıp takip etmeyi düşünüyorum çok teşekkür ederim cevabınız için ❤️