Yardım Anne Kedi Çok Zayıf

Gamzeoa

Apartmanımızda doğuran anne kedi 4 yavrusu ile birlikte çok zayıflar ve açlar evdeki kedimin mamasından veriyorum ama öğrenci olduğum için bütçem yetmiyor lütfen mama bağışında bulunmak isteyenler olsun çünkü bizden başka bakan yok kediye kedi kapımızın önünde yatıyor lütfen destek olun instagram üzerinde paylaşım yaptım ordan da yardım eden olmadı belki burdan olur kediye şimdilik 2 kg mama alsam bile bir süre yeter

11 CEVAP

huqi

Yanlış anlamayın ama tek kedi için mi destek istiyorsunuz? Evinde kedi bakan insanların %90 ı sokaktakilerede bakıyor herkes aynı durumda mama fiyatları uçtu ama tek kediye 15 kg mama aylarca yeter. Enjoy alın bari, herkes sokağındaki bir sürü kediye bakıyor siz tek kedi için destek istiyorsunuz...
En azından ciğer alabilirsiniz evinizde tavuk yapıldığında suyundan verebilirsiniz, sokaktakilere aldığım mama kalmayınca ve bütçem olmadığı zamanlarda ben de evdeki kedilerimin mamasından veriyorum. Bir de bu kediyi çocukları bitince kısırlaştırmanızı tavsiye ederim video da baya aç görünüyor belli ki baya kötü bir mahallede yaşıyor kimse bir şey vermiyor.

huqi

Çocukları büyüyünce*
Klavye hatası olmuş.
Belediyeye vermeyin ama her belediyeye güven olmuyor eğer kendiniz getirip geri alabilecekseniz verin. Yoksa bilinmeze gidiyor, fatih'de de kısırlaştırabilirsiniz ama size uzak kalıyor galiba

Gamzeoa

İnstagram üzerinden keditomy hesabı ile aratabilirsiniz son postumu paylaşıp destek olabilirsiniz lütfen buna ihtiyacımız var

Gamzeoa

Lütfen görmezden gelmeyin

amillaaa

Hangi ilçedesiniz acaba?

Gamzeoa

Esenyurt

Cennet29

Herkeste şuan aynı dert var. Bende boğazımdan kesiyorum mama alabilmek için

Gamzeoa

Kediye bizden başka bakan yok zaten biz de kendi kedimize zor bakıyoruz zaten kiracıyız mama alcak gücüm yok maalesef haklısınız ama yapcak bişi yok

senaau

1 kilo açık mama bile size 2-3 hafta yeter tek kedi için. 30-40 liraya bile açık mamalar var. Bende öğrenciyim ama kapımda 30-35 kediye bakıyorum ve onlara da benden başka bakan yok.Evde de kedim var. Yani bir kediye bile mama alamamak çok tuhaf cidden tek kedi için size kimsenin yardımcı olacağını sanmıyorum. Umarım onu beslemeye devam edersiniz

Gamzeoa

güncelleme: anne kedinin yavrularını suriyeli komşumuzun çöpe attığı söylentisi var yavru kedileri apartmanda bulamadık suriyeli komşunun karşı komşusu kedileri suriyelinin attıığını söylüyor dün suriyeli komşu çocuklarını dövdüğü için komşular polis çağırmış o da sinirine kedileri atmış söylentiler bu yönde

amillaaa

Ne zaman atmış? Onları kurtarmak için bir şey yaptınız mı?