Lütfen Okuyun Acil Elizabeth Yakalığı Erkek Kedi Kısırlaştırma Acil

Mia1roz3

Erkek kedimi perşembe günü dikişsiz kısırlaştırdım. Yakalık taktık ama çok rahatsızdı. Dün gece yakalığını çıkarttım yarasını yalamak isterken de engelledim hep tuttum onu. Yakalık takmasam bişey olur mu? Veteriner 7 gün takın demişti ama yapamıyoruz yakalıkla yürüyemiyor bile kısa yakalıkla yarasını yaladığı için uzun taktı onunda taşıyamıyor kumuna bile giremiyor. Yakalığı dün çıkardıktan sonra kendisine geldi koşmaya başladı şuan çok mutlu ama yarasında bişey olur mu? Haftaiçi çalışıyorum 2 gündür yanındayım ama engel olmaya çalışıyorum gece yalamış olabilir. Yalasa ne olur? Su toplaması falan demişti veterinerimiz lütfen erkek kedi kısırlaştıranlardan yardım bekliyorum ne yapıcağımı şaşırdım başından ayrılamıyorum

1 CEVAP

_SeNa

Biz de erkek kedimizi dikişsiz kısırlaştırmıştık yakalık da takılmadı. Yaladı ama bir sorun olmadi