Kedim Bugün 5 Kez Kustu

Ayse_guls

Kedim (1 yaşında ve 5kg) bugün 5 kez kustu ne yapmam gerekiyor? Bu kadar kusmasinin normal olduğunu hiç sanmıyorum.

7 CEVAP

Ayse_guls

Veterinere götürdük birkaç tane iğne yaptı. Bugün hiç kusmadı, sanki dün hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam ediyor. Normal bir şekilde mamasını yedi, eve giren bir sineği kovaladı falan. Eğer devam ederse daha iyi bir kliniğe götürücem. Cevaplar için teşekkür ederim.

Mirabonibon

Kendiniz demişsiniz normal değil diye tabii ki veterinere gitmek hiç ama hiç normal değil

Mirabonibon

Kedilerin kusması iyi bir şey değil 1 günde 5 kere kusması zaten hiç iyi değil dediğim gibi veterinere gidin

gece18

3 den sonrası kusmalar normal değil

Gimlihanim

Normal değil zaten bu kadar kusması. Buraya yazmak yerine veterinere gitmelisiniz böyle durumlarda. 1 kez kusma normaldir. İkincisi olursa şüphelenmelisiniz. Geçmiş olsun.

BiciriginAnnesi

Peki veterinere gittiniz de vet kusması hakkın da neye karar verdi de iğne yaptı sorun neymiş

Muezzabalim

Aynı durumu kış ayında yaşadık kedimde herşey normal gibi gözüküyordu mama yemesi, su içmesi oynaması vs. Sonra gün içinde kusmaya başladı dikkat ettiğimde büyüğünü de yapmıyordu aklıma cisim yutmuş olabileceği geldi hemen veterinere götürdüm röntgen çekildi midesinde enfeksiyon çıkmıştı bir hafta iğne antibiyotik tedavisi görmüştük şükürler olsun bidaha olmadı . Size de çok geçmiş olsun 🤲🏻