Sürekli Kulağını Kaşıyor

stellabennett

dün falan böyle yapmıyordu bugün fark ettim sürekli sağ kulağını kaşıyor baktım bir şey var mı diye yara falan yok kulağının içinde hafif kir vardı evde kulağını temizlediğim pamuk bitmiş yarın gelecek onunla temizleyeceğim ama sizce kirden mi kaşıyordur

2 CEVAP

ebusvenus

Hemen tanı koymak doğru olmaz ama kir ve kaşıntı genelde kulak uyuzu olabiliyor, biz hem kulak uyuzu hem mantar çilesi çekiyoruz mantar geçiyor çok şükür ama kulak uyuzu yeni başladı. Kafasını da sürekli sallıyorsa yüksek ihtimal uyuzdur. Biraz gözlemleyin normalden fazla kirse ve temizleseniz dahi kaşıntı devam ediyor ve akıntı sık oluyorsa veterinere gitmekte fayda var

stellabennett

@ebusvenus veteriner size kulak uyuzu için nasıl bir tedavi uyguluyor