Kediyi Ezip Kaçan Kişi İçin Ne Yapabilirim? -Hassas İçerik-

amillaaa

Bir adam beslediğimiz kedinin üzerinden arabayla geçti ve arkasından seslenmemize rağmen durmadı, kaçtı gitti. Ben hemen kediyi kucağıma alıp arabanın peşinden koştum, arabayı fotoğraflayıp kediyi veterinere yetiştirecektim. Beni o halde gören mahalleli bir adam da arabanın peşinden koşmaya başladı, arabadaki adam da bunu fark edince oldukça işlek bir kavşakta kırmızı ışık olmasına rağmen yeşil ışığı bekleyen arabayı sollayıp kırmızı ışıktan geçerek kaçtı. Bu kadar hızla kaçtığı için planladığım gibi fotoğrafını çekemedim ama plakasını aldım. Kedi de o esnada kucağımda kan kusuyordu, kafasını okşadığımda gözünün de yuvasından çıkmış olduğunu fark ettim. O şekilde kucağımda can verdi, benimle birlikte arabayı kovalayan adam da kediyi elimden alıp oradaki bir çimenliğe bıraktı. Üstüm başım kan oldu, eve geldiğimde yüzüme bile kan sıçramış olduğunu gördüm. Böyle canice bir şekilde kediyi ezip umursamazca olay yerinden kaçan bu adamın yaptıklarının sonucunu görmesi için yapabileceğim bir şey var mı acaba? Hemen 112'yi arayıp ihbar oluşturdum fakat bir şey yapacaklarını düşünmüyorum, başka birinin de bir şey yapmaya gücü olduğunu düşünmüyorum fakat yapabileceğim bir şey varsa söyleyin lütfen. Daha beş dakika öncesinde garaj çatısından sevimli sevimli bana bakan bu yavrunun kucağımda acı içinde ölmesini nasıl atlatacığımı da bilemiyorum.
Fazla gereksiz detay verdiysem özür dilerim, hala olayın acısını ve şokunu atlatamadım.

8 CEVAP

Gelyahron

Çarpıp kaçan kişinin ( eğer bilerek yaptıysa) aynı şekilde can vermesi dileği ile

Şöyle bir şey buldum umarım işe yarar,

https://www.simader.org/trafik-kazasi-sokak-hayvanlari

Gelyahron

Haydi uygulaması var oraya ihbar edebilirsiniz

esmaaa1

O kadar üzücü ki benim de sokakta sevdiğim bir kediyi ezmişlerdi ve kenarda öyle bırakıp gitmişlerdi aynı durumu bende yaşadım maalesef ülke şartlarında elimizden pek bir şey gelmiyor tek düşüncem sokakta yaşadığı hayattan daha iyi bir hayata sahip olacakları

amillaaa

Önerisi olan yok mu :(

Cennet29

Güncel :(

Cennet29

Güncel :(

amillaaa

Teşekkürler :(