Ne Yapmalıyım??

Bademsk

Yavru köpeğim badem 1712 2017pazar akşamı arkadaşımdan teslim alındı.ilk aşısı 10 12 2017 tarihinde nobivac puppy dp yapılmış. 18 12 2017 pazartesi günü farkettiğim bir kaç dış parazit yüzünden acil bir şekilde veterinere götürülüp aniprazol iç parazit, flevol diş oarazit uygulaması yapıldı. o gün çok az yemek yedi. Salı günü ishal olduğunu fark ettim. Bol su içiyor fazlaca uyuyor. Oyunu iki üç saat kadar oynuyor. Ama yemek yemiyor. Gelelim soruma bu 3.günü sabah bir buçuk yumurta ile beraber kuru mama yedi. İshali devam ediyor kıvamı kusmuk gibi sarı renkte kan yok. kusma ve Ateş de yok . Ama çok uyuyor 10 saat kadar. geziyor dolaşıyor su içiyor. İshalinin nedeni nedir? Geçirmek için neler yapmalıyız? Veterinere gitmemiz gerekli mi? Vitamin takviyesi gerekli mi ? Gerekliyse ne önerirsiniz?

2 CEVAP

Becolak

Asilamalar sonrasi halsizlik normal gibi geldi ban cunku ilk asilama da bizde yasadik bunu ozellikle parazit asisinda. Haslanmis patates vermeyi deneyin ishal icin biraz enjektorle de verebilirsiniz ayrica eczaneden immunex surup verebilirsiniz bagisiklik kazanmasi icin vitamin

Bademsk

Deneyeceğim çok teşekkür ederim..