Kedim Kizginliga Mi Giriyor?

Roza23

Yaklasik 6-7 aylik bi erkek kedim var. Normalde hic disari cikma egiliminde falan bulunmazdi ama son gunlerde pencereden ayrilmaz oldu. bahcedeki kedilere bakip miyavliyo surekli. iceri aldigimizda da istemiyor onlari hemen tuy dokuyordu. bikac gundur miyavlayarak kacmaya calisiyor kapıdan. zaten agresif bi kedi o yuzden davranis anlaminda bi fark olmuyo ama eger kizginliga girerse ne yapmaliyim?

5 CEVAP

MiaDamlaa

Sürekli ilgileneceksiniz oyunlar oynucaksiniz bana öyle demişlerdi sevginizi fazlasiyla göstermeniz lazım :)

mehmetkaplan

kısırlaştırmayı düşünüyor musun? düşünüyorsan bir kaç ay daha dayan sonra kısırlaştır. ama yok düşünmüyorum diyorsan bir dişi kedi ile izdivaç etsin yoksa evden kaçabilir ve geri dönmesi de biraz zor o dönemlerde

MiaDamlaa

Mesela benim kızımin ufak topları var kedi olmasına ramen atıyorum getiriyor sizde böyle bisi deniyebilirsiniz hayal gücünüze kalmış bir şey kafam dan bulup oynatıyorum ben çok da hoşuna gidiyor :)

Roza23

normal bi oyun anlayisi yok genelde bana saldirma biçiminde oluyo ama oynuyorum. kacar diye korkuyorum ama :(

Roza23

kisirlastiracagim ama korkuyorum henuz kucuk bi sey olur diye. bi de eger girdiyse kizginliga sanirim etmiyorlar gecmesini bekliyorlar. artik cesit cesit oyunlar bulacagim