Kedi Maması

DidemArsln

Merhabalar ilk defa kısırlaştırılmış kedime Brit Care-Hypo Allergenik sindirim sistemi kedi maması aldım. Yanlız ürünün özelliğinde kısırlaştırılmış kediler için vs bir içerik yazmıyordu. Acaba kısırlaştırılmış kedilerini için kullanan var mı? Var sa bilgi verebilir misiniz? Teşekürler.

2 CEVAP

Kısırlaştırma yapılan kedilerde mutlaka kısır mama kullanılması gerekiyor. Bizim mamamiz bittiğinde idarelik 2 kez kısır maması vermedim böbreklerinde taş oluştu ve sistit atlattık. Bazı hayvanlarda kısır olmasina rağmen normal mamalar sorun yaratmıyor fakat temkinli olmakta fayda var.

DidemArsln

Haklısınız verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. 🐾