Köpeğim 2 Günde 1 Mamasını Öğütmeden Kusuyor Sebebi Ne Olabilir?

Mama değişikliği yapmadım fakat son zamanlarda her zaman yediği mamayi yedikten 1 saat sonra kadar köpeğim kusuyor. Ben sıcak havalardan olduğunu düşünüyorum ama mamasını 12kglik almıştık bozulma olmuş olabilir mi ya da bu mevsimde aynı sorunu yaşayanlar var mı?

3 CEVAP

aslihan_e

Bence veterinere götürün, kusma ciddi bir problemin belirtisi olabilir. Sıcaklardan olduğunu düşünmüyorum. Bozulma varsa şiddetli ishal olur.

leolenslimon

köpeğimde değil de kedimde öğütülmemiş mama kusma problemi yaşamıştım röntgen çektirdiğimizde yabancı cisim (yapay çiçek) yuttuğunu öğrenmiştik. Bir de bazen hızlı yediklerinde aynısı oluyor diye biliyorum

Superisi814

Merhaba,
Sürekli kusmasi normal değil ve sıcakla ilgisi olduğunu zannetmiyorum.Ben de iklimi sıcak bir sehirdeyim böyle bir şey yaşamıyoruz.Bu ihmal edilmeden veterinere gitmesi gerektiğini anlatıyor size..