Kedim İçin Mama Önerisi.

Kedi_badem

Merhaba🤗 Kedim için hem uygun fiyatlı, Hemde Sağlıklı bir Mama Önerir misiniz?

5 CEVAP

amillaaa

Uygun fiyatlı çok geniş bir tanım oldu, daha net bir şey söyleyebilir misiniz? Kilo başı kaç lira sizin için uygundur? Ayrıca kediniz yavru mu, yetişkin mi, kısır mı?

kedimuzay

Pro performance uygun fiyatlı diye hatırlıyorum bir araştırın isterseniz

Kedi_badem

Merhaba, Evet çok net anlatamamışım. Sadece uygun fiyatlı ve sağlıklı mama tavsiyesi istediğimi söylemişim.😊 Benim hatam. Şuan durumumuz manevi açıdan çok iyi sayılmaz onun için. 25,30, TL arası kedim yetişkin 1 yaşında kısır bir kedi

amillaaa

O fiyat aralığında kediye verilebilecek bir mama olduğunu düşünmüyorum. Bütçenizi biraz esnetebilirseniz 15 kiloluk Econature veya Mystic mama alabilirsiniz belki, onlar fena değildir.

Palyaco

Banocibo veya pronature