Kedim Kendini Temizleyemiyor

aydncn11

Merhabalar 3 yaşında bir kedi sahibiyim sıkıntım şu ki göbeğinin sarkık olması sebebiyle poposunu temizleyemiyor. Temizleme pozisyonundayken göbek poposunu kapıyor fakat bizi de yaklaştırmıyor poposunu temizlememe izin vermiyor biraz huysuz bir kedim var. Ne yapacağımı bilemiyorum öneriniz varsa seve seve dinlerim teşekkürler

1 CEVAP

amillaaa

Bizim sokakta aşırı kilolu bir kedi var ve dediğiniz gibi arkasını temizleyemiyor, hatta temizleyemediği için bu bölgede iltihaplanmaları oluyor bildiğim kadarıyla. Bir komşumuz onu ayda bir, iki ayda bir vs. fırsatı oldukça veterinere götürüp temizliğini yaptırıyor, belki siz de başka çözüm bulamazsanız böyle bir şey deneyebilirsiniz.