Kedim Kusuyor Ne Olabilir?

Esubbu

Geçtiğimiz cumartesi günü kedim normal bir şekilde oyun oynadıktan sonra koltukta beyaz köpük şeklinde kustu ilk başta hızlı yediği için olabilir dedik
Pazar günü de mamasını yedikten yaklaşık 1 saat sonra 3-4 tane mama kustu ve başka bir şey yoktu
Not:Herhangi bir mama değişimi yapılmadı her zaman yediği mama kedim 8 aylık ve bu kusmalardan sonra halsizlik ya da iştahında da herhangi bir sorun yoktu

3 CEVAP

Esubbu

Arkadaşlar 2. Kez kustuğunda ben yanında olmadığım için görmemiştim o kısmı düzelteyim mama kusmamış mamayı yedikten sonra kahverengi bir şekilde kusmuş

mrssekola

Çok sık olmasa sorun yok derdim benimkiler de senede 2-3 defa kusuyor. Ama şık olmuş ve kedi Küçük. 1 yaşına kadar kedilerde kusma tehlikeli olabiliyor. Özellikle beyaz köpük beni çok endişelendirdi. Tüy kusmuyorsa bı vete danışmak gerekebilir İshali var mı?

Esubbu

İshali yok her şey oldukça normal bugün veterineri tekrardan arayacağım kedim biraz fazla hızlı yiyen bir kedi olduğu için veterinerim gözlemleyelim belki o sebepledir demişti