Ne Yapsam Döküyor

MiaDamlaa

Su dolu kabini ne yapsam döküyor parkeler kalktı artık günde 6 7 kere değiştiriyorum suyunu dökmesi yüzünden su kalmıyor haliyle cam denedim döktü plastik zaten döküyor halinin üstünde de döküyor kısacası her yerde dokuyor ne gibi bir çözüm bulmam lazım yardımcı olur musunuz ?

3 CEVAP

mehmetkaplan

o sorun bende de var ya. allahtan suyu balkonda mermer olduğu için parkelere bir sorun yaratmıyor ama ilk zamanları odadaydı her şeyi suyunu döküyordu parkeleri kaldırdı sonra şu kabı aldım resmini atacağım. dökemiyor ama etrafa çok sıçratıyor onu da altında bez koyarak çözdüm bez ıslanıyor sadece. http://prntscr.com/hq5i66

Roza23

agir bi cam kaseye koyarsan suyu gucu yetmez ve dokemez. ben cozumu bu sekilde bulmustum

MiaDamlaa

Teşekkürler :)