Ense Damlası Sonrası Kaşıntı

pilavisko

merhaba ben kedimi 12 ağustos günü bir sebebi ile veterinese götürdğm ve ense damlası yapıldı iç dış parazit olarak ama tam olarak enseye yapılmadı cünkğ o bölgelerinde mantar yaraları var, ama damladan sonra bugun özellikle sürekli çene ve yanak kısımlarını kaşıyıp duruyoe acaba yaptıklarj damlamım bir etkisi olmadk mı yoksa normal mi çok korkak olduğu için de tutup bakamıyorum ya da tarayamıyorjm ensesine kremi zor sürüyorum sonra direkt bağırıp kaçıyor, yapılan damlanın markası advantage, fotoğraf olarak damlayo nereye yaptığını ekledim

5 CEVAP

Damla bitleri öldürüyo ya da zayıflaştırıyo. Onlar kaçmaya çalıştıkça yavru da kaşınıyo pire tarağı ile tarayıp ölüleri ayırabilirsin

amillaaa

Bende kedime geçen gün Broadline damla uyguladım fakat sıkça kaşınıyor dediğiniz gibi, nedenini anlayamadım :( Vücudunu inceliyorum fakat pireleri çok iyi saklandığı için göremiyorum :(

pilavisko

bit sebebi ile*

pilavisko

maalesef asla taratmıyor tramvalı bir kediydi sahiplendiğiöde hâlâ aşamadı ondan dolayı sürekli tarayamıyorum ama bugun mantarı icin krem sürerken fark ettim sol yanak tarafında sağ kulak arkasında yeni mantarlar oluşmuş sanıyorum ondan dolayı oldu cunku inceleyince bir bir göremedim

pilavisko

broadline yaptırmıştım bir önceki seferde ve tekte çözmüştü ama açık yaraları olduğu icin bit tekrarlamış dedi biraz daha bekleyip tarayın bence brodline beniö düşünceme göre en kaliteli ve kesin çözüm sağlayanlardan biri