Kedim Topalliyor

Balbalbal

Kedim 1.5 ay önce balkondan düştü ikinci kattan. O gece veterinere götürdük röntgeninde düşmeye bagli eklemlerinin zayıfladığı söylediği veteriner. Eklem güçlendirici macun malt verdi. O günden beri düzenli kullanıyor. Oyuncaklarını kaldırdım ama Kendi kendine koşturunca topallamaya başlıyor 2 yaşında tekir ne zaman geçer

2 CEVAP

Superisi814

Merhaba,
Geçmiş olsun.
Sinirinde incinme olabilir, bunun için tedavi görmesi gerekebilir.Bu nedenle veteriner hekime kontrole götürmeniz lazım.

Gimlihanim

1,5 ay geçmiş üzerinden şimdiye düzelmesi gerekirdi diye düşünüyorum. Bence tekrar bir muayene götürün. Belli ki bir sorun var