15 20 Paket Almayı Düşünüyorum

MiaDamlaa

Biliyoruz ki havalar çok soğuk ve dışardaki canlar için yemek bulması baya zorlaşıyor ve ben 15 20 paket mama almak istiyorum sizce sokak daki canlar için hangisini almam lazım ? İyi bütçeli bir mama.:)

8 CEVAP

batuhantopcu

Newcat alın derim. Sokaktaki kedilerin tüyleri canlandı kendilerine geldiler. Hemen hemen bütün kediler de severek yiyor.

eltarcin

*********** da black friday indiriminden 15 kg New Cat aldık.Beğendiler.Bu bitince ********* dan 15 kg si 70tl ye Mito Premium alacağız.Size de almanızı tavsiye ederim :)

Ssenaa51

Milo veya New cat :)) ***********.com da bulabilirsiniz hem uygun fiyatlı hem de harika :))

emrezrtrk

alice mama alabilirsiniz...

MiaDamlaa

Teşekkür ederim hepinize :)

Prochoice veya golosi iyi bence.

Dumanlili

***********da newcat su an indirimde. Ben de yeni bir mama ararken denk geldim. Sokaktaki kediler icin alan çok fazla kişi var 15 kiloluk paketlerde alabilirsiniz

MiaDamlaa

Sağol un:)