Kedim 3 Gün Hasta

Pisoke

3 boyun ca kedim birşey yemedi anı den çok zayıfladı ne yapmam gerekiyor dün süt ve su bugün sadece süt ve su içti ne yapmam lazım hastalığı ne olabilir

3 CEVAP

Deniz1741

Kedilere süt verilmez. İştahsızlık bir şey yememe ciddi nedenlerdir. 3 gündür yemiyor iştahsız diyorsunuz acil serum alması lazım. Lütfen veterinere gidin.

Gimlihanim

Kedilere süt verilmez. Sindirim hassasiyeti oluşturabilir. Laktoz onlar için zararlı. Sürekli süt veriyorsanız bu bile etkilemiş olabilir iştahını. 3 gün uzun süre aç kalması için. Bence acilen bir veterinere başvurun. Geçmiş olsun

amillaaa

Hastalığı herhangi bir şey olabilir, enfeksiyon kapmış olabilir, parazit zehirlenmesi olabilir, gençlik hastalığı olabilir vs. vs.
Bence de acilen veterinere danışılmalı, muhtemelen serum alması da gerekecektir.