Kan Kedimden Mi Gelmistir

merhaba dun odada kutuda kan gördük baya vardi sonra ben daha farketmeden önce odayı ilaçlama için girdim odada hem evde hem disarda gezen kedim vardi kucagima alıp çıktım sonra bu bahceye gitti bidaha gelmedi daha zaten eve çok uğramayan kedi ama insan endişeleniyor neyse koltukta yatti halıda yatti kucagimdaydi hiç bir yerde kan yok baktim sadece kutuda var ne olabilir yarası olsa her yattığı yerde olmaz mıydı

2 CEVAP

kedim geldi uyuyor suan karnında sislik var karnının biraz üstünde dokununca bagiriyor ne olabilir veterinere suan gidemiyorum

amillaaa

Kediniz dişi mi? Bir de kısır mı? Dişiyse ve kısır değilse hamile olmadığına emin misiniz?