Kedim Kustu, Kanlı Kusmuk Mu Anlamadım Bakabilir Misiniz

Kedikaram

Kedim bugün kustu. Kusmadan önce de kahvaltı yapıyorduk ve bir parça kaşar peyniri vermiştim. Kusmugunda kaşar peyniri parçaları var ve zeytin çekirdeği var. Sanırım sindiremeyip kustu. Kusmugun bir parçasında da kahve telvesine benzer bir sey var internetten araştırdım kan olabilirmiş ama emin olamadım. Bilen biri bakabilir mi

1 CEVAP

sakizthecat

sorun yok gibi hepsini sindirememiştir devam etmediği sürece bir sey olmaz