Fipli Kedi Efe

Zeytinbey

Merhaba arkadaşlar bu bir soru değil bu nedenle kusura bakmayın.
Belki bilenler vardır Efe benim 2 yıldır sokakta baktığım bir çocuk. Birkaç ay önce fip teşhisi kondu ve bağışlarla tedavisini yaptırmaya çalıştım değerleri kötü çıktı ve tedavimiz uzadi bugün tedavinin 100. Gününde. 120 güne kadar devam etmemiz gerekiyor ilaca. 1 şişe ilaç 75 dolar ve Efeye 1.5 -2 gün zar zor yetiyor. 4.5 kg bir dombilik kendisi.
Arkadaşlar ben veteriner teknikeriyim birkaç ay önce mezun oldum fakat iş bulamadım. Bu yüzden Efe için elimden bir şey gelmiyor iş arıyorum. 18 bin 107 TL ilaç borcum var odeyemiyorum ne yapacağımı bilmiyorum. Bu platformda elimden geldiğince şimdiye kadar her gördüğüm çocuğa yardımcı olmaya çalıştım. İnanıyorum ki siz de bizi yalnız birakmazsiniz
Sizden ricam efenin kurtulabilmesi için bize paylaşım desteği verip Efe ile bir kahve paranızı paylaşır mısınız 🥺