Kedimde Pembe Renk Kusma Lütfen Bakın

bidiktarcin

Evde 1 anne 4 yavruya bakıyorum sokaktaki kedimdi doğum yapınca eve aldım çocuklarım 3 aylık bugün birisi kusmuş sanırım ama hangisi bilmiyorum. İlk defa başıma geldi daha önce bilgisi olan var mı bu konuyla ilgili ne yapmalıyım

6 CEVAP

amillaaa

Böyle bir şey daha önce hiç görmedim, kusma da olsa idrar da olsa çok anormal bir durum bence. Öbür sorunuza normaldir, tekrarlamazsa endişelenmeyin yazmıştım ama böyle göründüğünü bilmiyordum.
Umarım bilgisi olan biri görür sorunuzu.

bidiktarcin

Dişi kedim tuvaletini yapmış olabilir mi ya da?

bidiktarcin

Umarım veterinere götüreceğim ama kimin ne yaptığını bilmiyorum

Anonymus985465

Vakit kaybetmeden veterinere şüphelendiğiniz tüm kedileri götürün
Ağız içlerini, diş ve diş etlerini kontrol edin

Superisi814

Bu kuvvetle muhtemel kanlı ishal.
Umarım bu vakte dek hekime ulastirmissinizdir.
Geçmiş olsun
İyileşmesi kolaylıkla olsun

senaau

Kanlı ishal yada gençlik gibi ciddi bir hastalık olabilir o kadar kedi baktım böyle bir kusmuk görmedim hiç