Pets Family Kuru Kedi Maması Hakkında Bilgi Sahibi Olan Veya Kullanan Var Mı?

Zeynepalex

Mamaları incelerken Pets Family'e denk geldim. Hakkında hiçbir bilgim yok. Kullanan varsa veya içerik bilgisi olan varsa yazabilirseniz sevinirim.

4 CEVAP

ahsennn0

Kedime köye giderken aciliyetten almıştım ağzına bile sürmedi mamada koku falan çok az zaten küçük taneliydi.sokak kedilerine döktüm onlar yemisti

amillaaa

İçeriği ortalama, çok kötü değil. Protein oranı bana biraz düşük göründü ama bir süreliğine kullanılabilecek bir mama.

Zeynepalex

Teşekkür ederim

Zeynepalex

Petsfamily denenebilir için aldım ve burada yazmak istedim tecrübemiz, kesinlikle yemedi aç kaldı.. sokaktaki canlardan sevmedi maalesef.. kumru kuşları yiyor