Kediler İçin Çam Pelleti

pongul

merhaba, bentonit ya da silika kum yerine kedi için çam pelleti kullanan oldu mu? deneyiminiz nasıldı?

3 CEVAP

Zeynepker

daha önce hiç kullanmadım ama duyduğuma göre kedi dışkısını/idrarınıyaptığında topaklaşmak yerine toz parçaları gibi dağılıp dibe çöküyormuş ama günlük olarak temizleyemeyeceğiniz için koku yapabilir.

bozkir

Cats best urunleri topaklasiyor wc ye atilabiliyor ben hep onu kullandim 3 bucuk aydir memnunum ve 1 1bucuk ay dayaniyor komple degistirmenize gerek yok, azaldikca ekliyorsunuz bentonitler gibi. smart pellet denilen agir ve iri tanelisi de etrafa cok az dagiliyor

bozkir

Topaklasma okoplus/original, naturegold\smartpellet ve greenpowerda var, topaklasmadan toza donusen ve daha ucuz olan cesitleri de mevcut