Kedim Patisinin Üstüne Basmıyor

Efdal976

Merhaba 1,5 aylık kedim patisinin üstüne basmıyor bazen koşuyor bazen topallıyor yemek yemesi ve su içmesi gayet iyi çok uyuyor

2 CEVAP

ATIBA

İncinmiş olabilir çok yatıyorsa ayağının üzerine ondanda olabilir devam ederse bi film çektirmenizi öneririm geçmiş olsun ;)

fcylan

Bizimki de ara ara yapmaya başladı. İlk yaptığında korkudan hemen veterinere götürdük, röntgen çekildi, bir sıkıntı yok denildi. Dokununca da aşırı tepki vermiyor ama ısrarla ayağının üstüne basmıyor. Oyun mu yapıyor, ara sıra atlarken mi acıtıyor bilemiyoruz. Sonrasında kendi kendine düzeliyor. Gözlemleyin 1- 2 güne geçmezse ne olur ne olmaz götürün veterinere.