Kedi Nezlesi!

Arkadaşlar merhaba,benim 2 tane kedim var. Kedilerim 2 gündür çok halsizdi ve iştahsızlık vardı. Dün öğlen burun akıntısı da başlayınca veterinere götürdüm. Üst solunum yolu enfeksiyonu olduğunu söyledi ve gerekli tedaviyi başlattı. Yemek yemedikleri için de pro plan veterinary diets convalescence isimli yaş mamalardan verdi. Benim sormak istediğim şey kedilerime bu süreçte ilaçlar dışında nasıl destek olabilirim? Bağışıklık sistemlerini toparlamaları için yapabileceğim birşeyler var mı acaba?

3 CEVAP

MinelG

Sürekli sıcak tutmaya bakın :) bir de veterinerim bana ilaç takviyesi yaparken günde 1 kez yumurta haşlayıp sadece sarısını yedirmemi söylemişti.Bağışıklık sistemini güçlendiriyormuş

zehraaozlu

Geçen sene biz de nezle atlattık. Veterinerimiz 3 gün arayla 2 doz iğne yaptı ben de bunlar dışında multivitamin, yumurta sarısı ve yoğurtla destekledim. Ama yoğurdu verirken ılık olmasına dikkat edin dolaptan çıkarır çıkarmaz vermeyin

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için :)