Kedimin Memesinin Etrafı Siyah

Aden1805

Sadece bir memesi bu şekilde etrafı siyah ama ucu pembe bir sağlık sorunu mu veterinere götürmem gerekir mi acaba(2. Kez atiyorum resimler cikmamis sanirim umarım bu kez çıkar kusura bakmayin)

2 CEVAP

Merhaba
Memelerinin etrafında yağ bezeleri olduğu için daha hızlı kirleniyor. En üstteki memesi ise orayı temzilerken zorlanıyor olabilir. Siz bol bol crystalin gibi ürünler ile temizleyin. Korkacak bir durum değil :) Bizde aynısını görüp telaş yaptık,veterinerimize sormuştuk.

Aden1805

Evet en üstteki memesi cok tesekkür ederim icimi rahatlattınız