Kedimin Karnı Çok Şişti Lütfen Yardm Edin

mikasaaa

özel veterinere götürmedik kendisi sokak kedisi olduğu için veteriner karın şişliğin parazit oldunu yakın zamanda ölüceğini söyledi kedi zar zor da olsa bişiler yiyiyor kakası ince 1 hafta kediyi başkasına verdik sürekli tavuk vermş sanırım bize geldiğinde içi su dolu kaptaki mamayı ve suyunu içmeye çalıştı kedim 5-6 aylık var !

4 CEVAP

Roza23

hemen belediye veterinerine goturun sokak kedisi oldugu icin yardimci olacaklardir. ic dis parazit asilari tahminen 50 tl falan tutar. ozel veterinere anlatirsaniz durumu yardimci da olur belki

Dumanlili

Yakın zamanda öleceği ne demek ya parazittin tedavisi var lütfen belediye veterinerine ya da sokak hayvanlarına uygun fiyatlara bakan bir veteriner bulup götürün.

MinelG

Ölücek diye bişey olamaz ya.Bu şekilde durursa evet ölebilir.Maddi durumunuz yoksa bu sitede bir arkadaş doğal iç dış parazit için tarifler vermişti.En asından onları deneyebilirsiniz.Tam olarak önlemese de iyi gelebilir

Mervez

Bende kedimi sokaktan sahiplenmiştim. Karnı inanılmaz şişti. Tuvaletini yapamadığı için şiştiğini söyledi veteriner. Lavman ile hallediliyor. Aksatmayın çok geçmiş olsun